Wzięli udział

18.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej, klasy III a i III b

19.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Staszica, klasy III a i III b
  • Szkoła Podstawowa nr 4,  klasa III

20.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego, klasy III a i III b
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Bohaterów Warszawy, klasa III a

21.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Bohaterów Warszawy, klasy III b i III c

 

25.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp „Czwartaków”, klasy III a i III b

26.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp „Czwartaków”, klasy III c

27.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 15 im. T. Kościuszki, klasy III a i III b

28.09.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. S. Artwińskiego, klasa III a
  • Szkoła Podstawowa nr 18 im. Z. Kruszelnickiego, klasa III a
  • Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. J. Karskiego, klasa III a i III b

 

02.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 9 im. A. Dygasińskiego, klasa III a i III b
  • Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. J. Karskiego, klasa III c i III d

03.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II, klasa III a
  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. N. Machałowej, klasy III a i III b
  •  Gimnazjum Integracyjne nr 4 im. J. Karskiego, klasa III e
  • Gimnazjum nr 23, klasa III a

04.010.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 25 im. K. Makuszyńskiego, klasy III a i III b
  • Gimnazjum nr 23, klasy III b i III c

05.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 25 im. K. Makuszyńskiego, klasy III c i III d
  • Gimnazjum nr 12 im. J. Piłsudskiego, klasy III a i III b

09.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 27 im. K. K. Baczyńskiego, klasy III a i III b
  • Gimnazjum nr 12 im. J. Piłsudskiego, klasy III c i III d

10.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 34 im. A. Mickiewicza, klasy III a i III b
  • ZSO nr 17 im. Karola Wojtyły- Papieża Polaka

11.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 33 im. I. J. Paderewskiego, klasy III a i III b
  • Gimnazjum nr 11 im J.Pawła II, klasa III a
  • Gimnazjum nr 10 im. 1 Dywizji Pancernej, klasa III c

16.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 33 im. I. J. Paderewskiego, klasa III c
  • Szkoła Podstawowa nr 39 im. St. Moniuszki, klasa III a
  • Gimnazjum nr 10 im. 1 Dywizji Pancernej, klasy III a i III b

17.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 19 im. I. Sendlerowej, klasa III a
  • Szkoła Podstawowa nr 24 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej, klasa III a
  • Gimnazjum nr 8 im. N. Machałowej, klasy III a i III b

18.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 31 im. H. Sienkiewicza, klasa III a
  • Szkoła Podstawowa nr 22 im. gen. St. Maczka, klasa III a
  • Gimnazjum nr 26 im. A. Dygasińskiego, klasy III a i III b

19.10.2018

  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Władysława Jagiełły, klasa III a
  • Gimnazjum nr 13 im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala”, klasy III a i III b

23.10.2018

  • Gimnazjum nr 7 im. St. Moniuszki, klasy III a i III b

24.10.2018

  • Gimnazjum nr 7 im. St. Moniuszki, klasy III c i III d

25.10.2018

  • Gimnazjum nr 7 im. St. Moniuszki, klasy III e i III f

26.10.2018

  • Gimnazjum nr 7 im. St. Moniuszki, klasy III g i III h

30.10.2018

  • Gimnazjum nr 15 im. H. Sienkiewicza, klasy III a i III b