Z okazji Święta Niepodległości, w dniu 11 listopada 2022 r. zwiedzanie OMPiO będzie bezpłatne.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji!
Z okazji Święta Niepodległości, w dniu 11 listopada 2022 r. zwiedzanie OMPiO będzie bezpłatne.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji!
W dniach 3-4 czerwca 2026 r. ekspozycja będzie nieczynna dla zwiedzających.
29 maja 2026 r. uczestnicy XVII Międzyszkolnego Projektu Edukacyjnego Stowarzyszenia Szkół im. Bohaterów AK zwiedzili dawne więzienie kieleckie. W projekcie bierze 8 szkół podstawowych z regionu świętokrzyskiego (szkoły w Kielcach, Sukowie, Daleszycach, Olesznie,...
Zapraszamy 9 czerwca, o godz. 18.00, do Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach na spotkanie autorskie z panią Anetą Korycińską autorką podcastu "Baba od polskiego". Spotkanie poprowadzi dr hab. Anna Wileczek, prof. Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w...