SP nr 27 w Kielcach
9 czerwca 2026 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 27 zwiedzili dawne więzienie kieleckie.
Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy „Stadion”
6 czerwca 2026 r. członkowie Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy "Stadion" JW 3417, Wojewódzkiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego "Łódź" oraz Stowarzyszenia Rezerwistów Marynarki Wojennej zwiedzili dawne więzienie kieleckie.
III L.O. w Kielcach, ZSM nr 5 w Łomży
3 czerwca 2026 r. uczniowie z III L.O. w Kielcach wzięli udział w anglojęzycznym spacerze edukacyjnym "Roots of Kielce". W tym samym dniu uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomzy zwiedzili dawne więzienie kieleckie i poznawali na...
Szkoła Podstawowa w Mstyczowie
27 maja 2026 r. uczniowie ze Szkoły Podstaowej w Mstycznowie zwiedzili OMPiO i uczestniczyli w warsztatach o historii więzienia kieleckiego.
SP w Makowie Podhalańskim
19 maja 2026 r. dwie grupy dzieci ze Szkoły Podstaowej w Makowie Podhalańskim zwiedziły dawne więzienie kieleckie i poznawały na warsztatach świętokrzyskich bohaterów na drodze do niepodległości.
Sp w Rembertowie, Sp nr 25 w Kielcach
15 maja 2026 r. cztery grupy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 217 w Rembertowie zwiedziły OMPiO i poznawały polskie symbole narodowe. W tym samym dniu uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Keilcach zwiedzili dawne więzienie kieleckie i poznawały na warsztatach...
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rembertowie
13 maja 2026 r. cztery grupy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej STO im. rtm. W. Pileckiego zwiedziły dawne więzienie kieleckie i uczestniczyły w warsztatach o Konstytucji 3 maja.
Szkoła Podstawowa w Promniku
7 maja 2026 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Promniku wzięli udział w warsztatach o świętokrzyskich bohaterach na drodze do niepodległości.
Turyści z Bydgoszczy
6 maja 2026 r. grupa turystów z Bydgoszczy zwiedziła dawne więzienie kieleckie.
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Kielcach
5 maja 2026 r. uczniowie z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Kielcach zwiedzili dawne więzienie kieleckie i uczestniczyli w zajęciach o Kostytucji 3 maja.









