13 maja 2026 r. cztery grupy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej STO im. rtm. W. Pileckiego zwiedziły dawne więzienie kieleckie i uczestniczyły w warsztatach o Konstytucji 3 maja.
13 maja 2026 r. cztery grupy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej STO im. rtm. W. Pileckiego zwiedziły dawne więzienie kieleckie i uczestniczyły w warsztatach o Konstytucji 3 maja.